مراحل آماده سازي پنجره upvc

از زماني كه تصميم مي گيريد در ساختمان خود از پنجره upvc استفاده كنيد تا زماني كه اين پنجره ها در ساختمانتان نصب شده و از راحتي و زيبايي آن لذت مي بريد مراحلي وجود دارند كه به شرح زير است:

 • آماده سازي:

  در اين مرحله در صورتي كه ساختمان در حال ساخت است، اندازه و جاي پنجره ها در نظر گرفته شده و جاي پنجره درديوار خالي گذاشته مي شود. در صورتي كه پنجره ها تعويض شوند. پنجره قبلي از جاي خود برداشته مي شود.

 • اندازه گيري

  در اين مرحله اندازه گيري پنجره توسط تيم اندازه گيري شرکت شاروین با استفاده از مترهاي دقيق ليزري و رعايت اصول اندازه گيري انجام مي گردد.

 • انتخاب نوع و نقشه پنجره

  در اين مرحله تيم فني شاروین انواع پنجره، انواع بازشو(كشويي، لولا و ...)، يراق آلات و شيشه (يك جداره، دو جداره، سه جداره، رفلكس و ....) به شما معرفي و پيشنهادات فني خود را در زمينه مدل پنجره ارائه مي نمايند. تا در نهايت بهترين تصميم را برايپنجره upvc خود بگيريد.

 • نقشه كشي

  يرپس از اندازه گيري دقيق و انتخاب نوع پنجره، پروفيل، شيشه و يراق آلات، نقشه پنجره همرا با تمامي جزئيات آن توليد شده و به كارگاه توليد پنجره ارسال مي گردد. در كارگاه با استفاده از پروفيل هاي مشخص شده و گالوانيزه مورد نياز، پنجره توليد مي شود، يراق آلات و شيشه روي آن نصب شده و به محل شما ارسال مي گردد.

 • نصب

  در اين مرحله تيم فني نصب به محل شما اعزام شده و پنجره ها را با رعايت اصول فني نصب مي كنند.

 • آموزش

  دتيم نصب آموزش استفاده و نگهداري از پنجره هاي upvc را همراه با بروشور هاي لازم به شما ارائه مي نمايند تا بتوانيد نهايت استفاده را از پنجره upvc خود داشته باشيد. 7- خدمات پس از فروش: در شرکت شاروین ، فروش پايان يك قرارداد نيست و آغاز يك تعهد است. تمامي پنجره هاي توليدي، از نظر پروفيل (15سال)، يراق آلات (2سال) و شيشه (5سال) داراي ضمانت و خدمات پس از فروش هستند. كليه پنجره هاي توليدي در مجموعه شاروین داراي شناسنامه و شماره سريال بوده و به سرعت قابل بازيابي و پيگيري هستند..